Jablonec nad Nisou, město známé zejména díky sklářské a bižuterní tradici, kde se rodily velikáni a známe osobnosti tohoto průmyslu. Ani naše rodina není výjimkou, výrobě a všemu kolem bižuterie se věnujeme již 70let. V roce 1990 vznikla firma OK Dekor – Oldřich Kadavý, která se zaměřila na zušlechťování skleněných perlí a perliček, největšími odběrateli byla Ornela Zásada a.s. a Jablonex a.s.. V roce 1996 se rozšířila výroba o kovovou bortu. Hlavní ideou tohoto projektu byly inovace a nové produkty, které rozšířily nabídku zejména pro výrobce oděvů. Když tyto novinky odmítli Jablonex i Preciosa, oslovila nás firma D.Swarovski, která v těchto novinkách viděla budoucnost a v roce 1999 započalo 21 let spolupráce. Motivy, vystřihovánky a naše veškeré inovace byly firmou D. Swarovski uznané jako duševní vlastnictví paní Heleny Maděrové. Naši dílnou prošla kovová borta kterou používaly světoznámé firmy jako Gucci, Versace Dolce Gabana, Jean paul Gaultier atd.

Mezi nezapomenutelné projekty patří i dekorování obřích lustru v Abu Dhabi – mešita šejka Zeyeda, ke které nás přizvala firma D. Swarovski. Vzhledem k prestiži a náročnosti zákazníků jsme vždy dbali na maximální kvalitu našich výrobku, flexibilitu výroby a na 100% spokojenosti zákazníka.

Toto vše dokazuje i ocenění Swarovski supplier award za rok 2017. V roce 2018, hodnocení dodavatelů – 99,23% a v roce 2019 – 99,97%.

V roce 2020 byla vzájemná spolupráce s ohledem na novou výrobní strategii firmy D. Swarovski ukončena.

I nadále náš postoj k výrobě a obchodu zůstává založeny na kvalitě, rychlosti, příznivých cenách a maximální spokojenosti zákazníka, kde jsme schopni plnit i ty nejnáročnější požadavky.